כניסה

צדדים

היי אביטל, תוכלי בבקשה להמליץ" על תרגילים להורדת הצדדים בירכיים?" כתבה לי חברה בפייס לפני שנדבר על תרגילים נבין, שבכדי "להוריד" יש ליצור גרעון קלורי, כלומר ליצור מצב שהוצאת האנרגיה תהיה גדולה מהכנסה. כשמצב כזה מתרחש בהתמדה לאורך זמן נוצרת ירידה במשקל. איך עושים זאת בפועל? ממליצה לפנות לתזונאי/ת ולקבל תפריט מותאם אישית. לגבי איזור […]
מאת | נטע | צוות תמי תמי

היי אביטל, תוכלי בבקשה להמליץ" על תרגילים להורדת הצדדים בירכיים?" כתבה לי חברה בפייס לפני שנדבר על תרגילים נבין, שבכדי "להוריד" יש ליצור גרעון קלורי, כלומר ליצור מצב שהוצאת האנרגיה תהיה גדולה מהכנסה.

כשמצב כזה מתרחש בהתמדה לאורך זמן נוצרת ירידה במשקל. איך עושים זאת בפועל? ממליצה לפנות לתזונאי/ת ולקבל תפריט מותאם אישית.

לגבי איזור כזה או אחר בגוף?

צר לי לאכזב, אבל לא ניתן לכוון את הירידה לאזור מסוים. הירידה במשל תתרחש בכל הגוף. יש כאלה שירדו יותר בידיים, יש כאלה בבטן וכאלה בירכיים. אפשר לרדת במשקל גם בלי ספורט בכלל אז למה בכלל להתאמן? קודם כל, זה יכול להכניס למסגרת, לתמיכ,ה לשינוי בתזונה, ולעזור להגדיל את ההוצאה הקלורית וכמובן כל מה שאתם מכירים על בריאות.

"אם אני מתמקדת בהליכה מהירה, בפלאנק ובסקוטים, זה מספיק מבחינה אירובית וחיטוב?" היא שאלה.

התשובה שלי קודם כל שאין לי מושג 🤷‍♀️

ואחר כך, תלוי. ?

זה תלוי במאזן הקלורי, כלומר תזונה היא המפתח. ואגיד באופן אישי, ירידה במשקל המלווה בפעילות גופנית נראית ומרגישה אחרת ולכן ממליצה לשלב. למרות שכבר אמרתי, אין זה הכרח לבצע פעילות גופנית על מנת לרדת.

ממש רואים עלייך

לפני יומיים הגיע אלי בעל מקצוע ושאל "את מאמנת כושר או משהו כזה" עניתי לו "בדיוק כזה, מאמנת כושר"

"ממש רואים עלייך" הוא אמר "שמחה ממש לשמוע" עניתי. אולי זה הלבוש אולי מבנה הגוף שלי.

מטרתי האישית בשנה האחרונה: לחזק ולחטב פלג גוף עליון, צירפתי סרטונים של תרגילים שלי שאני מיישמת ביום יום.

פניה בנושא טכני

פניה טכנית באתר
01 חיפוש
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram