כניסה

הקורס להכנת סבון בשיטה החמה

היתרון הכי משמעותי של שימוש בסבונים טבעיים הוא שהם עדינים ומנקים את הלכלוך מהעור מבלי לפגוע בשכבת השומן הטבעית של העור, בסבונים טבעיים שמכינים בשיטה החמה יש יתרונות משמעותיים נוספים שאינם קיימים בשיטה הקרה.
מאת | צוות | תמי תמי
ברוכים הבאים

הקורס להכנת סבון בשיטה החמה

מאז שהתחלתי ללמד הכנת סבון טבעי, העברתי עשרות סדנאות ולימדתי מאות אנשים איך להכין סבון טבעי ובריא בעצמם, אני מאוד נרגשת לקבל את פנייך במסע הנפלא וללמד אותך איך להכין את הסבון הראשון שלך.
תודה שבחרת בקורס שלי ואני מאחלת לך שתהיה לך חוויה חדשה ומהנה.
מכיוון שרוב הלקוחות שלי הן נשים בחרתי לכתוב בלשון נקבה, עם זאת חשוב לי לציין שהקורס כמובן מיועד גם לגברים שמעוניינים להכין סבון ומוצרים טבעיים ואתם מוזמנים באהבה רבה להצטרף.
תכנים משלימים

מרכז מידעידע מקיף וחומרים בהרחבה

עם כל מתכון תייצרו סבון עם מאפיינים יחודיים
חשוב לי מאוד שתבינו ותכירו את כלל החומרים שאני משתמשת בהם להכנת סבונים טבעיים ההכרות המקיפה מוסיפה לידע ותאפשר לכן להתפתח בתחום ולהבין מה עומד מאחורי הסבונים שלכן. וליצור כמובן מתכונים חדשים משלכן.
בנוסף להרחבה בנושאים של חומרים אני מרחיבה ומוסיפה המון ידע מקיף ומעמיק בתחום הסבונים הטבעיים ממליצה בין הכנה להכנה לקרוא ולהקשיב לתכנים.

מחשבון הסבון

ליצור מתכונים משל עצמכם!
מהר מאוד אתן תרצו לערוך ולשנות את המתכונים שלכם וגם ליצור חדשים הכלי שמאפשר לנו לעשות זאת הוא מחשבון הסבון בעזרתו נוכל לקבל מידע על תכונות השמנים אותם נוסיף לסבון, כמויות מדויקות ואיזה חומרים נוספים ניתן להוסיף כדי ליצור סבון טבעי ובריא.
קיימים מגוון מחשבונים אחרים, אני אסביר את היתרונות שיש למחשבון הספציפי הזה.
בחלק הזה אני מסבירה על כל השלבים של שימוש במחשבון הסבון האהוב עלי.
בעזרת המחשבון הזה, תוכלי להרכיב מתכון סבון מדויק וייחודי משלך.

פניה בנושא טכני

פניה טכנית באתר
01 חיפוש
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram