כניסה
מרכז ההדרכות להכנת קוסמטיקה טבעית 

הכנת מוצרים טבעיים עם שרונה

להכניס הביתה מוצרים בריאים לשימוש יום יומי לך ולמשפחתך
הרשמה

בא לכם שנחזור אליכם? השאירו פרטים ואנחנו כבר מתקשרים.

ללמוד להכין בעצמך מגוון מוצרי טיפוח טבעיים ואיכותיים שיחליפו את מוצרי הקוסמטיקה היומיומיים שלך!
התכנים של הקורס להכנת מוצרים טבעיים

אז מה אתם מקבלים?

שיעורים בווידאו וטקסט להכנת מוצרים טבעיים
הרצאות והדגמות בזום או בסדנא שלי
מאגר מידע
תכנים מקצועיים משלימים לקורסים והשיעורים.
גישה לעמוד הראשי של קבוצת הליווי עם שאלות ותשובות
לוח שיתופי פעולה
הרשמה
הכנת סבון אמיתי בשיטה הקרה

קורס הסבון של שרונה

הקורס שלי נמכר לאורך זמן רב בנפרד כקורס בסיס להכנת סבון. למדתי מהנסיון שהכי פרקטי לשלב אותו ביחד עם ליווי צמוד. סרטי ההדרכה מגיעים כחלק אינטגראלי ממעטפת שלמה ללימוד הכנת סבון. כמובן ששדרגתי והוספתי המון תכנים, כולל מדריך כתוב ומתכונים מומלצים
סרטון לדוגמא
שמפו סרפד
קורס מקיף הכולל הדגמות להכנת ארבעה מתכונים שונים להכנת שמפו מוצק

הקורס להכנת שמפו טבעי

שמפו מוצק הוא מוצר חדשני, אבל הוא לא רק טרנד המוצר הזה כאן להישאר איתנו וכדאי לך כבר עכשיו להכיר ליצור ולהשתמש בו!
לעומת השמפו התעשייתי השמפו המוצק הוא מבוסס על חומרים שמטפחים ומזינים את השיער והקרקפת, לא מכילים חומרים שגורמים לנזק וגירוי ולאחר השימוש בו לא נשארת פסולת פלסטיק כי השמפו נשטף בזמן השימוש.
הקורס נפתח באתר הקורסים ב 20 בספטמבר והמחיר עולה
מהרו להירשם במחיר הנוכחי
בהכנת השמפו את יכולה לבחור את הריח, הצבע, העיצוב והתכונות שלו והכי חשוב להתאים אותו למה שהשיער שלך אוהב.
תהליך הכנת השמפו פשוט, הוא מוכן תוך 2-3 ימים, השימוש בו ממכר והשיער שלך יקבל את כל החומרים המזינים שהוא צריך כדי להיות מלא ובריא.
בקורס אלמד אותך על כל החומרים שמהם מכינים שמפו, על הכלים הדרושים, על תהליך ההכנה וכמובן איזה מהמרכיבים מתאימים לסוג השיער שלך.
הקורס הוא חלק מהתכנית להכנת מוצרים טבעיים
הכנת שמפו לשיער רגיל
הכנת שמפו לשיער יבש.
הכנת שמפו לשיער שומני.
ידע ומושגים משלימים
קראו עוד...
השאלות שלכן, התשובות שלי

שאלות ותשובות FAQ

את כל השאלות שלכן ביחד עם המאגר ידע שלי מהעבר, אני מפרטת פה למרכז של שאלות ותשובות מהדברים הקטנים והפשוטים ועד למורכבים ביותר. מצורפת הדגמה לשאלות שעשויות לצוץ לגבי ההרשמה לקבוצה. בפנים ישנה מערכת חיפוש לנושאים מקצועיים.

דוגמא לשילוב שמנים אתרים בסבון טבעי 

לכל אחד יש העדפות שונות בנוגע לריח. יש כאלה שמעדיפים ריחות חמוצים ואחרים מעדיפים ריחות מתוקים או חזקים. יש הרבה שילובים שאני אוהבת וקצת קשה להמליץ על שילוב אחד. אם אתם מחפשים שילוב מנצח תנסו את השילוב עם הריח ה"לימוני":
50% שמן אתרי עשב לימון
30% שמן אתרי רוזמרין
20% שמן אתרי ארז.

מדוע משתמשים בסודה קאוסטית להכנת סבון?

סודה קאוסטית הוא סוג של מלח עם חומציות PH ברמה מאוד גבוהה ובמגע עם מים הוא פולט חום. חייבים להשתמש בסודה קאוסטית על מנת ליצור סבון טבעי. זה החומר שמאפשר לשמן ולמים בתרכובת להתערבב וליצור מוצק חדש: סבון מוצק.

להכין סבון טבעי בשיטה החמה או בשיטה הקרה?

כל שיטה עם היתרונות שלה. אפשר להבדיל בקלות בין סבון שנוצר בשיטה הקרה לכזה שנוצר בשיטה החמה על ידי הנראות של הסבון. הסבון שנוצר בשיטה הקרה הוא בעל גימור חלק וקל לעצב אותו בקלות לעומת הסבון מהשיטה החמה שהמרקם שלו גס . לסבונאים מתחילים אני ממליצה להתחיל ולהתנסות בשיטה הקרה. ההבדל העיקרי בהכנה לעומת השיטה הקרה הוא השימוש בסיר בישול איטי שמאפשר לשמור על החום של הסבון באופן שווה לאורך זמן.
שאלות ותשובות
הרצאות + הדגמות הכנה

לו"ז הרצאות והדגמות

בכל חודש נקיים הרצאה בכל מיני נושאים. כלל ההרצאות שהתקיימו יהיו זמינות פה בקבוצה גם אם פספסתן
כמובן שניתן לשמוע את ההרצאה בזום או אפילו לבוא אלי לסטודיו בזמן ההרצאה. בכל הרצאה אשלב גם זמן להדגמה של הכנת סבון ביחד עם טיפים ומחשבות במהלך העבודה.

Events

Load more events
לוח הזמנים של הקבוצה
שיתופי פעולה פנימיים

לוח שיתופי פעולה ממוקד

הרבה פעמים מגיעים אלי אנשים פרטיים ועסקיים שמעוניינים לשתף פעולה. אני רוצה לחלוק אתכן את הפניות הרלוונטיות וליצור במה לשיתופי פעולה. לוח שיתופי פעולה של יוצרים ויוצרות שיכוון אתכם לעבודה בתחום הסבון. חברים בקבוצה יכולים ליצור איתי קשר אם הם צריכים עזרה או מעוניינים לספק עזרה לאחרים. 
יצירת קשר לשיתוף פעולה 
מידע בלעדי לקבוצה

תכנים מקצועיים

זה התוכן שלכם שמפורסם רק פה בקבוצה מתכונים להכנת סבון טבעי מתכונים שאני כבר ניסיתי מספר רב של פעמים, שיאפשרו לכם ליצור סבון איכותי.
סרטונים עם הפקת הלקחים שלי וגם טיפים קטנים לעשייה שיהפכו אתכם למקצוענים.
פיתוח מושגים וידע הקשור לעולם הסבון
מידע על חומרים שונים ואופן השימוש בהם
חידושים והמצאות (המקום שבו אני מרשה ליצירתיות שלי לצאת לחופשי) 😊
צפייה בסרטון
שאלות ותשובות לאורך השבוע

קבוצת הליווי!

זה המקום: 
לשיחה יומית עם כלל החברים בנושאים של הקבוצה
לשאול שאלות ולקבל תשובות!
להעלות מחשבות של היום יום
מפגשים בזום- לפעמים צריך קצת מעבר לתשובות הכתובות וכאן בקבוצה ניתן גם מקום להביע את ההתמודדויות שלכן
הרשמה לשנה מלאה

לומדים להכין מוצרים טבעיים ביחד.

850 ש"ח
חברות לשנה - התכנית להכנת מוצרים טבעיים
לומדים להכין סבונים, מוצרי טיפוח, שמפו מוצק ועוד. תכנים חדשים עולים בכל חודש הכוללים מתכונים, סרטוני הסבר, הרצאות וליווי קבוצתי. זאת הכניסה שלך לעולם המוצרים הטבעיים, בקצב שלך עם ההכוונה שלי.
כל התכנים באתר פתוחים בשבילך יחד עם התכנים החדשים שיפורסמו במהלך תקופת המנוי.

כבר התחלנו!

רק התחלנו ואני חווה הרבה הצלחות, מאז ומתמיד הדינמיקה עם התלמידים והתלמידות שלי היא הדבר שהכי חשוב לי כמנחת סדנאות. ועכשיו סוף-סוף יש לי את היכולת ליצור תהליך המשכי עם הסטודנטים שלי והחלום שלי מתממש ונוצרת קהילת סבונים טבעיים איכותית שהיא כולה כחול-לבן. היכולת הזאת, הובילה אותי אל הרגע המשמח הזה, היכולת להשאיר אתכם בתהליך למעבר למוצרים טבעיים ואיכותיים שאתם מכינים בעצמכם. הם ישמשו אותך, את בני משפחתך ואת החברים שלך באופן יומיומי.

שאלות נפוצות

למה כדאי לי להשתמש בסבונים טבעיים?
סבונים טבעיים בריאים לשימוש על העור, הם מנקים אותו בעדינות מבלי לפגוע בשכבת השומן הטבעית שלנו. הסבון מעשיר את הגוף בלחות וחומרים מזינים נוספים ואינו מכיל חומרים מזיקים כמו SLS, פרבאנים, חומרים משמרים ריחות סינטטיים וכד'.
אנחנו אוהבים להשתמש בסבונים טבעיים, זה משתלם להכין אותם מאשר לקנות?
להכין את הסבונים שלכם בעצמכם זה הרבה יותר חסכוני מאשר לרכוש סבונים מוכנים. בעזרת הקורס תוכלו לדייק את רכישת החומרים והכלים ולחסוך עלויות באופן משמעותי.
הסבונים יחסכו לכם עלויות וישמשו כמתנה נפלאה ומיוחדת להעניק לחברים, משפחה, גננות, מורות לימי הולדת ולחגים.
מה אם אין לי בכלל ניסיון בהכנת סבונים?
אז אתם במקום הנכון! הקורס הזה לוקח אתכם יד ביד, מנחה אתכם צעד אחר צעד בכל השלבים של שיטת ההכנה, כולל רשימת מרכיבים, כלים ושלבי ההכנה. כל הידע שתצטרכו יועבר בשיעורים. תלמידי הקורס יכולים גם לשתף את עבודתם בקבוצה של שרונה כדי לקבל משוב שיעזור להם במסע הכנת הסבונים.
אין לי ציוד מקצועי. האם יש הרבה השקעה ברכישת הכלים?
אל דאגה, אתם צריכים לרכוש מעט מאוד כלים, ציוד מטבח בסיסי וכמה כלים פשוטים! תקבלו רשימת כלים מפורטת, אנחנו נמליץ ונשתף איזה מהציוד הכרחי להתחלה ומה התחליפים הפשוטים איתם ניתן להשתמש.
הכנתי כבר סבונים בעבר, האם הקורס הזה עדיין בשבילי?
אם אתם כבר חובבי הכנת סבונים אז הקורס הזה הוא השלב הבא המושלם עבורכם. התכנים בקורס יעזרו לכם לעלות שלב, יאפשרו לכם להרחיב את מגוון טכניקות העיצוב ולהעמיק בידע המקצועי בהכנת סבונים.
האם ניתן להירשם לקורס הזה מאוחר יותר או שיש תאריך אחרון להרשמה?
ניתן להירשם בכל שלב, אבל אנחנו לא יכולים להבטיח שתהנו ממחיר מוזל, ככל שעולים יותר תכנים המחיר עולה.לכן אנחנו ממליצים להרשם בהקדם ולהרוויח את התכנים שיעלו ממש בקרוב במהלך תקופת ההרשמה שלך.
האם צריך להיות זמין בזמן מסוים כדי להשתתף בקורס?
בכלל לא. היופי בקורס המקוון הזה הוא שיש לך גישה לשיעורים שבו בכל זמן ובכל מקום. בנוסף יש גם מפגשים בזום אליהם יש לך אפשרות להצטרף בשעה שהם נקבעו.
אם אחרי שצפיתי יש לי שאלות, איך אפשר לקבל ליווי?
הקבוצה שלי היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי שאוכל לתת לכם מענה וליווי ולכם יהיה מקום להתייעץ, להתעניין ואפילו להשוויץ בסבונים שתכינו.
האם הכנת הסבון הוא רק בזום / סרטון שבתוך האתר או שזה גם מפגש אצלך בסטודיו ?
במידה ורכשתם את התכנית הבלעדית להכנת מוצרים טבעיים, ההרשמה כוללת גם מפגשי סטודיו להדגמות רלוונטיות. ניתן להתרשם מהתוכניות השונות בעמוד האירועים

מעוניינים בפרטים נוספים?

זאת אני :)

כשהתחלתי ללמד הכנת סבונים טבעיים היה לי חלום, שכולם יוכלו להשתמש בסבונים טבעיים כדבר שבשגרה. שהשימוש בחומרים טבעיים יהיה יומיומי ולא מותרות, ושכל מי שמבין את המשמעות של שמירה על בריאות הגוף יוכל לעשות זאת בקלות ובהנאה.
בחרתי לרכז את כל מה שצריך להכנת סבונים. החל ממידע זמין, מתכונים, הדרכות, כלים וגם חומרי גלם. מאז עברו כבר כמעט חמש שנים, עשרות סדנאות ומאות תלמידים ותלמידות שמכינים סבונים נפלאים. חלקם אפילו הקימו עסק מוצלח למכירת הסבונים שלהם.

היי, נעים מאוד, שמי שרונה רפפורט ואני סבונאית טבעית

אני מגיעה מרקע של כימיה ותזונה, למדתי בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ויש לי תואר במדעים Bsc. במשך השנים למדתי והתנסיתי בתחומים שונים ברפואה אלטרנטיבית ותזונה טבעית לפי רפואת הרמב"ם. במהלך הזמן בעיקר לאחר שהקמתי משפחה, נחשפתי לחשיבות השימוש בחומרים טבעיים בכל מה שנוגע לגופנו.
ראיתי את ההשפעה החיובית והישירה של השימוש בחומרים טבעיים על הבריאות שלי ושל משפחתי ובשמונה השנים האחרונות אני פשוט מאוהבת בעולם הכנת הסבון הטבעי.
תהליך הכנת הסבון - דוגמא להדגמה בקבוצה. 
הרשמה
ברוכים וברוכות הבאות לעולם הסבונים והמוצרים הטבעיים.
אחרי שחוזרים הביתה, חלק גדול מהתלמידים והתלמידות שלי מתחילים להכין את המוצרים בעצמם ואז צצות השאלות. "שרונה, אנחנו עדיין צריכים אותך, זה שונה לעבוד בבית, מה לא עשיתי בסדר?"
בעזרת קבוצת הליווי שיצרנו למרכז לסבונים טבעיים, אני יכולה ליצור המשכיות בתהליך של תרגול ולמידה. מבחינתי זה לא מוצר דיגיטלי עם התמודדות אישית שלך בלבד. להפך, זוהי התחלה של יצירה משותפת והכרות נפלאה.
אני איתך, בעזרת המערכת הפשוטה הזו שיצרנו.
chevron-down