כניסה

הקורס להכנת שמפו מוצק

עם - שרונה רפפורט
לכל אחת שיער שונה, לכן הרכבתי את המתכונים והשיעורים כך שיתאימו לסוג השיער שלך. יצרתי ארבעה מתכונים להכנת שמפו מוצק מותאמים לפי סוג השיער וכמובן הוספתי מידע על החומרים, הכלים, תהליך ההכנה והדגמות מצולמות עם כל השלבים
גישה לכלל הקורסים והתכנים באתר
75
לחודש למשך שנה
הרשמי עכשיו

הקורס הזה כלול בתכנית המלאה

450
קורס בודד

מומלץ לבדוק את חבילת כלל הקורסים באתר

מה נלמד בקורס
איזה כלים וחומרים אתם צריכים בשביל ההכנות
איך לאפיין את סוג השיער שלכם של משפחותיכם ואפילו של הלקוחות שלכם
איך להכין שמפו מוצק
כל מה שחשוב על החומרים מהם מורכב המתכון לשמפו מוצק
למי הקורס הזה נועד
לכל מי שרוצה להכניס הבייתה את השימוש במוצרים טבעיים
הקורס מתאים גם למי שלא עשתה אף מוצר טבעי אחר שמפו מוצק.
*הכלים וחלק מהחומרים ישמשו אתכם גם בקורסים הנוספים.
מה כלול בקורס
ארבע מתכונים מעולים לסוגי שיער שונים
סרטונים לכל ההכנות
כלל הידע הנדרש להכנת שמפו מוצק
שיעור ראשון  | מבוא מה זה שמפו מוצק
שיעור שני  | הסבר על הכלים הנדרשים
שיעור שלישי | הסבר על החומרים להכנת שמפו מוצק
שיעור רביעי | הנחיות בטיחות 
שיעור חמישי | התאמת סוג השמפו לשיער שלך 
ארבע מתכונים לשמפו מוצק

השיעורים

תוכלי לקרוא בתחילת כל תרגיל מה המאפיין של סוג השיער ולבחור את התרגיל המתאים לך. בנוסף, נבצע העמקה של הידע התיאורטי יחד עם מילון המושגים תהליך הלמידה מובנה, אני רושמת ומפרטת את מה שחשוב (ורק את מה שחשוב) בשביל להקל עליכן בלימוד. בנוסף יש המון מידע לאחר השיעורים בפרק המושגים. לפני שאנחנו מתחילים בהכנות חשוב לי להסביר לעומק מה זה שמפו מוצק, מה ההבדל בינו לבין סבון טבעי מוצק, החומרים השונים הקיימים בשמפו המוצק, הכלים וכללי הזהירות בהכנת שמפו.
מבוא

שיעור 1 - מהו שמפו מוצק

שמפו מוצק ממה הוא מורכב מה ההבדל בין שמפו מוצק לבין שמפו נוזלי למה כדאי להשתמש בו ואיך הוא תורם לשיער שלך.

שיעור 2 - הכלים הנדרשים

רשימה של הכלים הנדרשים לצורך לצורך ההכנה. אני מדגימה מהניסיון שלי מה מומלץ לך לרכוש אבל רק את מה שצריך כדי להתחיל ציק צק. בכל מתכון יש את רשימת החומרים החלטת על מתכון צריך להצטייד או לפחות לוודא שיש את כל המרכיבים מוכנים ואז יוצאים לדרך.
המתכונים

מתכון 1 - השמפו מוצק לשיער רגיל

המתכון שאותו אנחנו הולכים להכין הוא מתכון לשמפו מוצק לשיער רגיל מועשר באבקת סרפד. את השמפו הזה אנחנו נכין ממתכון שמכיל את כל החומרים שהשיער שלנו צריך. נשתמש בחומרים מנקים שעדינים לקרקפת, ובמרכך שישאיר את השיער נעים ורך

מתכון 2 - שמפו מוצק לשיער יבש

שיער יבש הוא שיער שהשכבה שמגנה על הלחות בשיער ומפני מפגעים חיצוניים נפגעה ולכן השיער אינו מסוגל לשמר את הלחות הטבעית שלו, הוא ישבר בקלות, בעל קצוות מפוצלים ומגע מחוספס. שיער יבש הוא שיער עדין שנשבר בקלות, אין אפשרות לשקם שיער יבש או פגום אבל כן ניתן להוסיף לו חומרי הזנה, ריכוך ולחות מתאימים שיישארו על השיער לאחר החפיפה ויאפשר לשיער מראה ומגע נעים.

מתכון 3 - שמפו מוצק לשיער שומני

המתכון הזה מתאים לשיער שומני, שיער שומני נוצר כאשר הקרקפת מייצרת שומנים טבעיים בכמויות גדולות מדי. במתכון הזה אני משתמשת במרכיבים שמאזנים את ייצור השומן ובכמויות מופחתות של חמאה והמרככים.
המתכון הזה מכיל הרבה חומרים מנקים שמפחיתים את רמת השומן מהשיער ומהקרקפת, פחות חומרים שומניים ומרככים וחומרים שמאזנים את רמת השומניות.

מתכון 4 - שמפו מוצק לקרקפת רגישה

גם בהכנת שמפו לקרקפת מגורה נשתמש בפחות פעילי שטח שלא יגרמו לניקוי יתר ויובש בקרקפת. נוסיף שמנים אתריים שמועילים ומטפלים בקשקשים.
נשתמש באבקות שמרגיעות ומאזנות את עור הקרקפת
תכנים מעמיקים

שיעור מתקדם - איך מתאימים את השמפו לסוג השיער

כל סוג שיער מגיב אחרת לכל אחד מהחומרים, הדרך הכי טובה לדעת איזה מהחומרים טובים לשיער שלכם הוא על ידי ניסוי ולמידה. שיער יבש מאוד אוהב מרככים אליהם נלמד בפרק החומרים. ושיער שומני לדוגמא מעדיף פחות חמאות.

מרכז ידע | כל החומרים והידע הנדרש להכנת שמפו מוצק.

יחד עם ההתנסות בהכנת המתכונים חשוב גם לדעת מה אנחנו עושים יש פה את על המידע על החומרים השונים בהכנת השמפו המוצק.
תהליך הלמידה מובנה, אני רושמת ומפרטת את מה שחשוב (ורק את מה שחשוב) בשביל שגם תוכלו להתחיל להכין את השמפו כמה שיותר מהר וגם להקל עליכן בלימוד. לכן רוב הידע המעמיק נמצא בפרק האחרון לאחר המתכונים אני ממליצה שבזמן שאתם ממתינים לכלים והחומרים שלכם תעיינו בפרק זה.

סיכום

את הולכת ללמוד כיצד להכין שמפו מוצק מחומרים בריאים, ולעשות זאת בקלות בבית שלך, המוצר הזה הוא חדשני וידידותי לסביבה. אתם למעשה לא צורכים פלסטיק או פסולת מזהמת וגם העלות של החומרים ביחס לעלות שמפו נוזלי איכותי הרבה יותר משתלמת. ובעיקר הוא טוב לשיער ולקרקפת שלך.
התכנית להכנת מוצרים טבעיים 

יצירת קשר

רוצה כבר להתחיל להשתמש במוצרים טבעיים כל מה שצריך זה להשאיר פרטים, אני אצור איתך קשר בהקדם. 
הקורס להכנת מוצרים טבעיים
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram