skip link
דלג על התפריט

שאלות ותשובות על המרכז הדיגיטלי לסבונים טבעיים

אני מסיימת סדנה נפלאה אצלי בסטודיו, והפרגון מרגש ומחמם את הלב: “שרונה, הייתה סדנה מעולה! אבל איך ממשיכים לבד?”

בעזרת קבוצת הליווי שפתחנו למרכז לסבונים טבעיים, אני יכולה ליצור המשכיות לאחר הסדנה בתהליך של שיפור ולמידה, המרכז הדיגיטלי מבחינתי הוא לא רק מוצר דיגיטלי עם התמודדות אישית שלך בלבד. להפך, זוהי התחלה של יצירה משותפת והכרות נפלאה. זאת הדלת שלך לעולם הכנת המוצרים הטבעיים.

הקמנו את המרכז הדיגיטלי לסבונים טבעיים ואני מקבלת המון שאלות, הנה כמה שאלות נבחרות והתשובות עבורן.

איזה תכנים יהיו פה ומה יהיה במהלך השנה?

זמן רב שאני רוצה ליצור מתכונים והדרכות חדשות, בהתחלה חשבתי להעלות את זה כקורס דיגיטלי נוסף כמו הקורס הראשון שלי אבל מהר מאוד הבנתי שלהעלות את התכנים יחד עם תכנית ליווי מסודרת זה הרבה יותר נכון בשביל מי שמתרגלת הכנת סבונים.
הולך להיות פה המון שיתוף של ידע ומגוון רחב של נושאים ואני רוצה להיות איתכם ולתת את התמיכה באופן רציף.

וגם, באופן הזה אני יכולה להמשיך לעדכן ולשפר את המתכונים עצמם ולא ליצור קורס חד פעמי סגור בלבד שאותו יקח זמן לשדרג.

המטרה שלנו היא לסיים את השנה עם מעטפת שלמה של סרטוני הדרכה ומתכונים ליצירת מגוון רחב של מוצרים טבעיים לשימוש הביתי – בנוסף לסבונים. הסרטונים כבר מוקלטים, המתכונים כבר נוסו מספר רב של פעמים ועכשיו אני רוצה להתחיל להעלות אותם פה לקבוצה בזה אחר זה.

ומה עוד הולך להיות?

במהלך השנה הקרובה אני אעלה 22 הדרכות מצולמות להכנת מגוון מוצרים טבעיים:

הדרכות להכנת שמפו מוצק בהתאם לסוג השיער שלכם: שיער רגיל, שיער יבש, שיער שומני וקרקפת רגישה.

הדרכות חדשות להכנת סבונים בשיטה הקרה: סבון קלאסי, סבטו ספא עם מלח הימאליה, סבון עם פחם פעיל, סבון מותאם לתינוקות וילדים, סבון לחות עם קרם קוקוס, סבון לעור עדין, סבון לעור מגורה, סבון כלים וכביסה, סבון פיניג קפה וסבון הדרים.

הדרכות להכנת סבונים בשיטה החמה: סבון בסיס לשיטה החמה (קלאסי), סבון פנים עם פחם פעיל, סבון ילדים\פעוטות, סבון לחות עם שמן, סבון לכלבים עם שמן ניםף

הכנת מוצרי טיפוח – דאודורנט טבעי, שפתון הזנה, בר לחות

הכנת סבון גילוח.

ההכנות שיעלו במהלך השנה

מתכון 01 יסודות הכנת שמפו | מתכון 02 הכנת שמפו מוצק לשיער יבש | מתכון 03 הכנת שמפו מוצק לשיער שומני. |מתכון 04 הכנת שמפו מוצק לשיער רגיש | מתכון מתנה – הכנת מרכך | מתכון 05 יסודות – הכנת סבון בשיטה הקרה | מתכון 06 הכנת סבון ספא עם מלח הימלאיה | מתכון 07 הכנת סבון פנים עם פחם פעיל | מתכון 08 הכנת סבון תינקות וילדים | מתכון 09 הכנת סבון לחות עם קרם קוקוס | מתכון 10 הכנת סבון לעור עדין | מתכון 11 הכנת סבון לעור מגורה | מתכון 12 הכנת סבון כלים וכביסה | מתכון 13 סבון פילינג קפה וסבון הדרים בהכנה אחת | תרגיל 14 יסודות – הכנת סבון בשיטה החמה | מתכון 15 הכנת סבון פנים עם פחם פעיל | מתכון 16 הכנת סבון ילדים/פעוטות | מתכון 17 הכנת סבון לחות עם שמן ים מתכון 18 הכנת סבון לכלבים עם שמן נים | מתכון 20 דאודורנט | מתכון 21 שפתון לחות | מתכון 22 בר לחות מוצק |

מרכז מידע

את כל השאלות שלכן ביחד עם המאגר ידע שלי מהעבר, אני מפרטת פה למרכז של שאלות ותשובות מהדברים הקטנים והפשוטים ועד למורכבים ביותר. מצורפת הדגמה לשאלות שעשויות לצוץ לגבי ההרשמה לקבוצה. בפנים ישנה מערכת חיפוש לנושאים מקצועיים.

הרצאות והדגמות

בכל חודש נקיים הרצאה והדגמה פרונטלית אצלי בסטודיו בכל מיני נושאים ביחד עם טיפים ומחשבות במהלך העבודה.

כלל ההרצאות שיתקיימו יהיו זמינות פה בהקלטה בקבוצה גם אם פספסתן בסמוך למועד פרסומם.

כמובן שניתן לשמוע את ההרצאה בזום או אפילו לבוא אלי לסטודיו בזמן ההרצאה.

איך התכנים האלו יוצגו בקבוצה?

מתכונים שאני כבר ניסיתי מספר רב של פעמים, שיאפשרו לכם ליצור מוצרים טבעיים איכותיים.

סרטונים בהם אני משתפת את הפקת הלקחים מהניסיון שלי וגם טיפים קטנים לעשייה שיהפכו אתכם למקצועניות.

פיתוח מושגים וידע הקשור לעולם הסבונים.

מידע על חומרים שונים ואופן השימוש בהם.

חידושים והמצאות בתחום העיצוב והחומרים (המקום שבו אני מרשה ליצירתיות שלי לפרוץ החוצה, הולך להיות מעניין ופרוע) 😊

סרטונים והדרכות בנושאים נוספים מעולם הרוקחות הטבעית: הכנת דאודורנט טבעי, שמפו מוצק, שפתונים טבעוניים, בר לחות ועוד!

מה הכוונה בקבוצת ליווי?

אני כאן ואתכן בשביל לתת לכן בטחון, לדייק את התהליך ולסגור את כל הפינות במהלך העבודה.

כפי שראיתן בדף הראשי שלנו, אני אהיה פה כדי לענות על כל השאלות שלכן בכתב באופן רציף, בנוסף את השאלות אנחנו נשבץ לתוך מרכז מידע שיעתעדכן באופן שוטף שמטרתו לרכז את כל השאלות החשובות שיעזרו לכן לפתרון בעיות.

בכל חודש נקיים מפגש זום אחד לפחות שבו נעבור על השאלות שנשאלו וניתן לכן את הזמן לשאול שאלות על המתכונים והעשייה האישית.

מה אני מקבלת בהרשמה?

התשלום הוא על התכנים הקיימים כרגע באתר. ניתן לצפות בלו”ז השנתי ולדעת מה מתוכנן. ככל שתקדימו להרשם תרוויחו מחיר מוזל יותר על מגוון התכנים שיתווספו במהלך השנה ואני מתכננת לפנק אתכם בהרבה מאוד ידע מקצועי ולתמוך בכם לאורך כל הדרך. לדוגמא, הקורס הדיגיטלי להכנת סבונים כולל כל שלבי ההכנה וגם הדרכה על מחשבון הסבון. סרטוני הדרכה במגוון נושאים כמו שמפו מוצק, שיטה חמה וכד’ יעלו לאתר באופן שוטף,

למה כדאי להרשם עכשיו?

ההשקעה שלכן היום היא השקעה של מחיר השקה, מהר מאוד יתווספו תכנים נוספים והמחיר יעלה בהתאם. בנוסף, מי שנרשם כעת מקבל חודש בחינם! וההרשמה שלכם תחשב בפועל מה 1 לאוגוסט.

כמות התכנים הקיימת והמתוכננת תגדל במהלך השנה, התשלום וכמובן יתאפשר חידוש לשנה נוספת במחיר נוח התואם את התשלום הראשוני.

למה המרכז הדיגיטלי הוא בתשלום?

כבר הרבה שנים שאני מלווה אתכן בקבוצות הווטסאפ והפייסבוק, זה היה פתרון טוב, אבל במקום שבו המרכז לסבונים טבעיים נמצא כיום, אני יודעת שניתן לעשות זאת באופן מקצועי יותר כדי לאפשר לנו ליצור עבורכן תהליך למידה מתמשך ורציף.

אני רוצה לתת לכן את ההכי טוב שאני יכולה, ידע ונסיון בסופו של דבר שווים זמן וכסף. בחרתי לגבות תשלום סמלי על מנת שהתשלום לא יהווה לכן מחסום לכניסה לעולם הסבונים הטבעי והרוקחות הטבעית ומצד שני יאפשר לי ללוות אתכן ולהשקיע בכן את כל כולי בצורה פשוטה ומקצועית. התנסיתי מעל לעשור בהמון הכנת סבונים ומוצרים טבעיים, גיליתי מה עובד ומה לא ואיך לייצר סבון בצורה מהירה ובטוחה. לא חסר תוכן חינמי באינטרנט, אבל פה אני מבטיחה לכן תוכן איכותי ואמין שלא יבזבז לכם את הזמן ויגרום לכולם לבקש ממכן סבונים טבעיים מדהימים

האם עדיין ניתן לרכוש את הקורס להכנת סבונים בנפרד?

כשלומדים להכין סבונים טבעיים, יש הרבה שאלות ומידע חשוב בנוסף למה שמוקלט בסרטונים, לפעמים הדגשים הקטנים בחומרים ובהכנה, הליווי בהמשך הדרך יכול להפוך את הלמידה וההכנה למוצלחת יותר.

הקורס שלי נמכר לאורך זמן רב בנפרד כקורס בסיס להכנת סבון, למדתי מהנסיון שהכי פרקטי לשלב אותו ביחד עם ליווי צמוד. אומנם בעבר המחיר היה נמוך יותר, אבל הדבר היחיד שהייתם מקבלים היו סרטוני ההדרכה המוקלטים.

במרכז הדיגיטלי להכנת סבונים הקורס הוא חלק אינטגראלי ממעטפת שלמה ללימוד הכנת סבון! כמובן ששדרגתי והוספתי המון תכנים, כולל מדריך כתוב ומתכונים מומלצים.

האם יש החזר כספי?

במהלך 24 השעות הראשונת ינתן זיכוי מלא בניקוי הוצאות אשראי ותפעול כ 5%. חשוב לי להדגיש שמדובר במוצר דיגיטלי שהולך לצבור תכנים רבים ויחודיים, לכן אין באפשרותי לתת זיכוי לאחר מכן.

*באם נזהה צפייה מרובה בטווח זמן זה לא ינתן החזר כספי כלל.

איך מתנהלים בקבוצה?

חשוב לי לשמור על סביבה בריאה ומפתחת ולכן, השאלות והתשובות מתבצעות בפיד הראשי בלבד ולא באופן פרטי, לא בין החברים ולא ביני לבניכם בלבד. לכן,
הכי חשוב – תרבות דיון ושיח מעודד. אני מעוניינת לבנות קבוצה מפרגנת, תומכת, מבקרת ומעצימה סביב עולם המוצרים הטבעיים.
אין לפרסם תכנים חיצוניים לאתר – התכנים שאתם מעלים צריכים להיות שלכם. תכנים שאתם צילמתם, כתבתם, ויצרתם אין להעתיק מאתרים אחרים.
כל שאלה מתקבלת, אולם הצוות שומר לעצמו את הזכות להוריד הודעה וכמובן להגיב בפרטי בשביל שלא להפריע לפיד הראשי.
על כל שאלה של חברי הקבוצה גם אתם מוזמנים לענות ואני ואתגבר על פי צורך ולפי ראייתי המקצועית.

השימוש בתשובות שאתם מקבלים ממני מהצוות ומשאר חברי הקבוצה הוא לשיקולכם בלבד, על התוצאה אתם אחראיים. באותו האופן השימוש בכלל התכנים וההמלצות פה באתר גם כן הוא לשיקולכם בלבד. אומנם עשיית סבון קיימת כבר מאות שנים אבל ישנם גורמים רבים שלא תמיד נוכל לעמוד עליהם ולפעמים גם טועים. אז לקבל בסבלנות ובקלות ולהמשיך לנסות. בשביל זה אנחנו פה, ללמוד ביחד מהיצירה.

ראיתי שכתוב לוח שתופי פעולה ממוקד, למה הכוונה?

מאחר ואני מוכרת בעולם הסבונים הטבעיים, מגיעים אלי פניות רבות של אנשים פרטיים ועסקים שמעוניינים לשתף פעולה ולרכוש סבונים טבעיים. אני אשמח לשתף אתכן בפניות הרלוונטיות וליצור במה לשיתופי פעולה. לוח שיתופי פעולה של יוצרים ויוצרות שיכוון אתכם לעבודה מקצועית בתחום הסבונים.

האם התכנית הזו מתאימה גם לחובבנים בתחום הסבונים?

בוודאי! רוב האנשים שיוצרים סבונים עושים זאת בתור תחביב ולדעתי זה מדהים! המטרה הכי משמעותית מבחינתי היא לאפשר לך להכין עבורך ועבור המשפחה שלך, מוצרים טבעיים ובריאים. יעלו פה תכנים בטווח רחב של רמות ותוכלי לבחור ולהתנסות לפי הצורך שלך.

יחד עם זאת, הרבה מאוד תלמידות שלי החליטו לפתוח עסק למכירת סבונים לאחר הסדנה והקורסים שלי, הן נהנות מהיצירת הסבונים ואפילו מתפרנסות מזה בארץ וגם ברחבי העולם. קיימים מותגי סבונים מצליחים וסבונים עם עיצובים מורכבים ומיוחדים שהתלמידות שלי יצרו בעצמן.

מאמרים נוספים בקטגוריה

התכנית להכנת מוצרים טבעיים 

השאירי פרטים ליצירת קשר

רוצה כבר להתחיל להשתמש במוצרים טבעיים כל מה שצריך זה להשאיר פרטים, אני אצור איתך קשר בהקדם. 
הקורס להכנת מוצרים טבעיים
chevron-downarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram